ІНСТРУКЦІЯ ДЛЯ УЧНІВ ТА БАТЬКІВ З ПІДКЛЮЧЕННЯ ДО ОСВІТНЬОЇ ПЛАТФОРМИ

Дата: 17 жовтня 2022 о 16:05, Оновлено 25 жовтня 2022 о 17:21

Увага! Працюємо на онлайн-платформі Google Classroom.

Google Workspace for Education – це пакет спеціалізованого хмарного програмного забезпечення, інструментів для спільної роботи та дистанційного навчання від компанії Google. Основна складова пакету – система управління навчанням Google Classroom.

Google Classroom (https://classroom.google.com) – сервіс, що пов’язує Google Docs, Google Drive і Gmail, Google Meet, дозволяє організувати онлайн-навчання, використовуючи відео-, текстову та графічну інформацію. Учитель має змогу проводити тестування, контролювати, систематизувати, оцінювати діяльність, переглядати результати виконання вправ, застосовувати різні форми оцінювання, коментувати й організовувати ефективне спілкування з учнями в режимі реального часу. Основним елементом Google Classroom є групи. Функціонально групи структурою нагадують форуми, оскільки вони дозволяють користувачам легко відправляти повідомлення іншим користувачам. Завдяки сервісу для спілкування Google Meet учні та вчитель мають змогу вести онлайн-бесіди в режимі реального часу з комп’ютера або мобільного пристрою, учні / учениці класу можуть показувати свої екрани, дивитися і працювати разом. Така трансляція автоматично публікуватиметься на YouTube-каналі. Також платформа дозволяє за допомогою Google-форм збирати відповіді учнів і потім проводити автоматичне оцінювання результатів тестування.

Заклади загальної середньої освіти, що розгорнули середовище G Suite for Education або платформу дистанційного навчання Moodle (або подібні Classdojo, Мій клас тощо), можуть забезпечити роботу всіх учасників освітнього процесу в цьому середовищі. Учням не потрібно додатково реєструватися в інших системах і сервісах. Однією з переваг використання систем дистанційного навчання в освітньому процесі є автоматичне створення журналу оцінок та інформування про появу нових завдань і термінів їх виконання.

ПРИ РОБОТІ З СМАРТФОНОМ

1. Зверніться до класного керівника, який надасть вам логін та пароль доступу до онлайн-платформи.

2.  На телефоні встановіть застосунок Classroom з PlayMarket або AppStore.

3. Для коректної роботи вашого застосунку необхідно, щоб на вашому пристрої було встановлено захист (пін-код, графічний ключ, відбиток пальця).

4. Зайдіть в застосунок Classroom та додайте новий акаунт, який вам видав класний керівник.

5. Післі введення акаунту та паролю ви маєте побачити всі навчальні предмети, які викладаються в вашому класі.

6. Для підключення відеозв'язку вам потрібно встановити застосунок Google Meet  з PlayMarket або AppStore та за посиланням, яке надсилає вчитель на початку уроку, та приєднатись до онлайн-уроків.

7. Для того, щоб здати роботу, необхідно в завданні натиснути "Ваша робота" , після чого обрати потрібні файли та натиснути "Здати роботу"

ПРИ РОБОТІ З КОМП'ЮТЕРОМ

2. В браузері в пошуковому рядку впишіть https://classroom.google.com/.

3. Далі  натисніть увійти в акаунт та введіть дані, які надав вам класний керівник.

4. Післі введення акаунту та паролю ви маєте побачити всі навчальні предмети, які викладаються в вашому класі.

5. Для підключення до онлайн-уроку вам потрібно натиснути на посилання в стрічці класу.

6. Для того, щоб здати роботу, необхідно в завданні натиснути "Ваша робота" , після чого обрати потрібні файли та натиснути "Здати роботу".

Коментарі:
Залишати коментарі можуть тільки авторизовані відвідувачі.