Методичні родзинки педагогічних працівників

Дата: 16 листопада 2023 о 09:18, Оновлено 16 листопада 2023 о 10:12

Атестація- важливий рубіж у професійній діяльності педагога!

8 листопада 2023 року на базі Бориспільського ліцею "Лідер" відбувся майстер-клас для вчителів історії Бориспільської громади з теми «Робота з інтерактивною картою - дієвий інструмент формування просторової компетентності на уроках історії".

Вчителі закладу: Тетяна Верба, Галина Дьяченко, Ірина Федорченко - поділилися з колегами практичними порадами, сучасними підходами, власними творчими здобутками та напрацюваннями під час роботи з інтерактивною картою. Педагоги активно працювали в застосунку Jamboord з контурною картою. Результат старанності та наполегливості учителів історії - створення карти культурних пам'яток України.

Учасники майстер-класу з великим інтересом познайомилися із сервісом Storymap JS, за допомогою якого можна створювати тематичні карти з використанням фото та відео.

Набутий досвід обов'язково стане у нагоді педагогам-майстрам.

Майстер-клас «Застосування технології розвитку критичного мислення - невідʼємна складова якісної освіти учнів 1-4 класів», проведений Приходько Любов Іванівною та Вдовенко Оленою Вадимівною, вчителями початкових класів Бориспільського ліцею "Лідер", наповнений  цікавими ідеями, практичними порадами, сучасними підходами до організації освітнього процесу з метою мотивації  вихованців до навчання.

Під час заходу педагоги-майстри познайомили учасників з однією із ключових компетентностей ХХІ ст. , поділилися  досвідом застосування стратегії критичного мислення, що активізує, підвищує інтерес до навчання учнів, сприяє самовдосконаленню та розвитку професійної майстерності.

Пожвавили роботу на майстер-класі вдало й практично продемонстровані групові форми роботи:  прийом «Кластер», метод «Шість капелюхів», технологія ТРВЗ ( теорія розвʼязування винахідницьких завдань), дидактичні ігри «Добре-погано», «А що, якщо…»,  «Килимок»!

Майстер-клас "Арт-педагогіка як інноваційна технологія особистісно орієнтованого навчання й виховання учнів початкових класів", проведений учителем початкових класів Стрілецькою Оленою Миколаївною Бориспільського ліцею "Лідер", був практичним та дієвим, проходив у атмосфері доброзичливості, довіри та взаєморозуміння!

Педагоги з допомогою Олени Миколаївни познайомилися з методикою лікувальної терапії - незвичайного малювання картини вовною. Ця технологія дуже вдала,ефективна й необхідна в умовах війни з метою турботи про ментальне здоров'я, емоційне благополуччя та всебічний розвиток кожної дитини!

Ігор Вікторович Гаман на відкритому уроці показав творчість та майстерність проведення занять.

Фізична підготовка, розвиток, витривалість!!

Коментарі:
Залишати коментарі можуть тільки авторизовані відвідувачі.